Збір коштів через Спільнокошт успішно завершено
Проект збору коштів на видання практичного посібника Сергія Трухімовича «Реклама. Конспекти копірайтера» на платформі Спільнокошт успішно завершився! Ми надалі розповідатимемо про цей проект, будемо тримати в курсі усіх новин. Слідкуйте за нами на Facebook або через новини на сайті Crespo.
Завдяки кожному, хто став нашим партнером і другом, вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень, аби книга побачила світ у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».

Уся команда щиро дякує доброчинцям, які повірили у нас і фондували видання посібника. До проекту долучилось 55 доброчинців! Дякуємо кожному з них!

Кожен, хто обрав собі подарунок від проекту, отримає його у запланований термін. Для тих, хто обирав примірник практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», маємо гарну новину – книгу вже готують до друку!
Ми завершуємо підготовчі роботи, тож вже цього літа ви отримаєте свої практичні посібники!

Також, хочемо наголосити, що ті, хто не встиг зафондувати видання посібника і отримати власний примірник, матиме унікальну нагоду замовити його! Слідкуйте за новинами, скоро ми оголосимо про відкриття замовлень на сторінці нашого проекту у Facebook.

Це були дуже гарячі місяці! Ми дякуємо за підтримку і поради команді платформи Спільнокошт! Дякуємо нашим партнерам:


Позаду кілька місяців роботи, масштабна Всеукраїнська презентація книги, протягом якої пройшло аж 25 заходів. Вже давно розіграні та надіслані усім переможцям наші Торби креативу. Демо-версія практичного посібника вже усіма читана-перечитана. Навіть про різні кольори Трухімовича всі вже знають!

Знаєте, друзі, хоч цей етап нашого проекту завершений, все це – не кінець. Це – лише початок! Усім свіжих ідей та успішних проектів!
Інші матеріали