Google+

ДЕКІЛЬКА LIFEHACK ВІД ТРУХІМОВИЧА

Не факт, що воно вам поможе. По одній простій причині. Бо ви не Трухімович. Втім, завжди цікаво подивитися, а чим там займається він/вона/воно і що йому/їй/йому допомагає ефективно використовувати про**рати свій невідновний ресурс – життя.462478_pole_rassvet_kreslo_trava_1680x1050_www.GdeFon.ru_[1]

Тут описані деякі дії, котрі додають комфорту у щоденному бутті однієї людини. Теоретично все написане підходить і вам. Та практично слід відчути…

 1. Ходити пішки. Це дуже давня креативна методика. Вона успішно практикувалася ще древніми римлянами. Вони, запрошуючи до перемовин, так і казали: «Обговоримо це під час прогулянки» та йшли собі гуляти. Трухімович натомість говорить: «Йшов на роботу і прийшов до висновку».
  Під час ходьби уся ваша біосистема, в тому числі і думки, здобувають потрібної динаміки руху, що сприяє обмірковуванню та генерації вдалих рішень. Якщо їздите на роботу автівкою чи громадським транспортом, просто виходьте на одну зупинку раніше, а далі пішки. І ще – немає поганої погоди, є погано зодягнути людина.
  На завершення розділу ще один факт. Микола Гоголь мав два столи – один, на якому писав сидячи – інший для писання стоячи. Дуже крутий lifehack для нашого сучасного офісного існування.
 2. Писати від руки. Варто робити це час від часу. Просто закрити комп’ютер і писати: планувати, творити, вигадувати. Повірте, воздасться. Докладно зупинятися немає сенсу, оскільки про це є окрема стаття «З ручкою в руках».
 3. Використовувати ментальну карту. Ментальна карта єдиний на сьогоднішній день інструмент, котрий візуалізує мислення і дозволяє швидко опрацювати наявну інформацію та створювати нову. Окрім того, щоразу, коли ви створюєте чергову карту – ви тренуєте своє мислення і в перспективі ви здобуваєте стратегічний тип мислення. Як казав Серхіо Займан: «Міркуй глобально – дій на місцях».
 4. Переспати з цим. Технічні завдання, брифи, запити, пропозиції, проектування, генерація ідей: усе, що поступає у наш мозок, мусить засвоїтися. Нам важливо:
  • звикнути до нового;
  • зняти когнітивні дисонанси;
  • інтегрувати нове в уже існуюче;
  • трансформувати існуюче в щось відмінне від попереднього;
  • опрацювати варіанти подальшого розвитку.
  Адже для того, що зробити нове – потрібно забути старе. Тож дайте собі на це час – бажано через ніч. Вночі ми «виключаємося», а зранку система перезавантажується і видає свіжі – актуальні пропозиції. Недаремно у перебігу творчого процесу виділяють інкубаційний період та рекомендують відволіктися від того, чим займаєшся на певний період часу.
 5. Було щось п’яте, про що хотілося сказати, але я забув.
  Ну, та менше з тим. Буду вдячним, якщо доповните цю публікацію своїми коментарями зі своїми lifehack, бо це дуже цікаво обмінюватися досвідом чи знаннями.

Post Tagged with , ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>