Хмельничани взяли участь у тренінгу Трухімовича «Корови не винні»

12 жовтня у Хмельницькому в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась вистава-тренінг «Корови не винні» Сергія Трухімовича. Автор практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» приїхав до Хмельницького на запрошення молодіжної ГО «Майбутня Україна» та її керівника Сергія Аніськова. Під час тренінгу Трухімович поділився секретами рекламників, презентував друге видання практичного посібника з реклами та навчив хмельничан тонкощам продажів окремо взятої корови – худої та ребристої.
Подорож Трухімовича до Хмельницького розпочалась з участі у ранковому ефірі на регіональному телеканалі «Поділля-центр», де автор посібника розповів більше про свою роботу у рекламній сфері, про нове видання книги «Реклама. Конспекти копірайтера» та відкрив завісу того, що ж чекає учасників вистави-тренінгу «Корови не винні».
Наш хороший друг і талановитий фотомитець Сергій Аніськов, який є представляє книгооберт «Книга в мандрах» у Хмельницькому, організував Трухімовичу фантастичну екскурсію містом.

Звісно, що у Хмельницькому є багато цікавинок та найбільше вразив Трухімовича хмельницький вовк.

Як зауважив Сергій Аніськов: «Якщо у тебе немає фото з вовком, то ти не був у Хмельницькому!».
Так, що у нас є фотофакт, що то дійсно Трухімович був у Хмельницьому, а не його двійник чи уявний друг.

Перед початком вистави журналісти місцевого телеканалу TV 7+ зробили з Трухімовичем інтерв’ю.
Радимо, вам також обов’язково подивитись короткий сюжет від TV 7+ про тренінг у Хмельницькому, щоб у майбутньому відкинути усі свої сумніви та взяти участь у виставі-тренінгу «Корови не винні».
А якщо ви захочете погортати книгу про рекламу, то тепер у хмельницькій бібліотеці ім. Миколи Островського є свій примірник посібника, який вони отримали від автора у подарунок.

Більше про посібник на сайті. Щоб отримати свій примірник книги про рекламу, зазирніть в онлайн-магазин Видавничого дому «Києво-Могилянська академія».

Нагадаємо, що з 17 вересня по 22 листопада відбувається всеукраїнський книгооберт «Книга в мандрах». Один і той самий посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» мандрує українськими містами. Про пригоди посібника читайте на нашій сторінці у facebook: або за хештегом #trip_of_book.

Автор світлин: Аніськов Сергій
Інші матеріали