True colors of Трухімович.
Білий.

А з чим у вас асоціюється білий колір? З чистотою? З білим халатом? Снігом? У Сергія Трухімовича вражень про білу барву багато. Каже, що як колишньому студенту медичного, звичайно, білий халат дуже близький, а от як рекламіст, то вже не уявляє життя без білих аркушів паперу.

“Білий колір у моїх відчуттях це завжди літо, така легкість, сонце, тепло. Я люблю не так білу футболку, як білі штани чи шорти. Цей колір мені по-літньому імпонує, тому ношу його влітку зазвичай.
Також білий – це і перший сніг. Я дуже по-особливому відчуваю зміну сезонів. Кожна пора року починає своє життя з білого аркушу. Це дуже відчувається, з’являється певне захоплення та радість, це й надихає. От так уже починаєш розуміти, що за пару тижнів буде весна, що скоро буде літо. Якщо говорити про пори року, то осінь, то, напевно, моя улюблена.”
Якщо ви хоча б трохи знаєте Трухімовича, то напевно звернули увагу не те, що він завжди носить з собою альбом, де кольоровими ручками щось малює, записує, планує. Кожна нова справа з білого аркуша. Для нього це дуже важливо. Чому? От він пояснює:

“Білий – чистий. З білим спокійно, то через чистоту, недоторканість, первинність. Це захоплює, бо коли починає працювати над чимось, байдуже над чим, (проект чи якісь інші речі) ти ніколи не знаєш, що це буде вкінці, ніби починаєш з одного, а приходиш до зовсім іншого, от це класно.

Ще білий у мене пов’язаний з поняттям ідеальний. А зазвичай ідеальних не люблять. Тому бажано, щоб той ідеальний мав якусь ваду, був трохи надщерблений, тоді буде все нормально. От, якщо на білому з’явиться якась кольорова цяточка, то нічого поганого не буде, скоріше навпаки.”

Говорячи про білий, тему весілля нам оминути не вдалося. Трухімович згадав і про власне весілля, він рідко про таке ділиться, але нам розповів:

“Щодо весіль, то я не люблю тих церемоній. У нас от з дружиною, коли було весілля, ми просто прийшли у РАЦС, поставили відмітки, забрали документи. От такою й була наша церемонія. Це не означає, що я до того погано ставлюсь. Цілком нормально: якщо люди відчувають бажання це зробити і для них то важливо і в кайф, то – “З Богом”, як то кажуть. Але це не означає, що я маю так робити. Тому ми не напрягались з цього питання, і все пройшло так просто.”

Ось так щиро і відверто поговорили з Трухімовичем про білий колір. Він радить пам’ятати, що білий – це початок і шанс. Отож, не проґавте своїх можливостей, й не бійтесь починати все з чистого листка.
Наприклад почніть вивчати рекламу з практичним посібником «Реклама. Конспекти копірайтера».
True colors of Трухімович
А який колір тобі більше до вподоби?
Інші матеріали