True colors of Трухімович.
Сірий.

Кажуть, що сірий колір люблять розсудливі і недовірливі персони, які довго зважують перед тим як прийняти якесь рішення. Люди, що надають перевагу цьому нейтральному відтінку, мали б мати таке же нейтральним ставленням до життя. Цікаво чи є таким Трухімович? Яскрава особистість, якій теж інколи хочеться сірості, непомітності. Про те чи буває його життя сірим, та як воно виглядає тоді, ми й говорили з Сергієм.

«У кожного має бути свій індивідуальний простір. Самотність – це велика мудрість, як говорив Булгаков, а це скоріше навіть не самотність, а усамітнення. Коли можеш побути наодинці, сам з собою, зі своїми почуттями, емоціями, враженнями. Адже весь шлях, куди ти можеш рухатися, це в середину себе. Там і знайдеш відповіді на всі запитання.»
Трухімович ставив собі запитання, знаходив відповіді, багато працював і працює над собою. Як йому вдається не втрачати гармонію та продовжувати творити у такій непростій, та креативно виснажливій сфері, як реклама:

«Я виробив собі імунітет: якщо лунає якась критика моєї роботи, я знаю, що в цих словах немає стосунку персонально до мене, оцінюють тільки ту працю, яку я зробив. Якщо так вважатимеш, то ти спокійно будеш реагувати на це. Є замовник, він має рацію, хоче щось змінити, тому ти продуктивно працюєш далі і отримуєш результат та прибуток. Але потім проходить час, і ти розумієш: те, що хвалять твою роботу – теж не стосується тебе, а лишень того, що ти робиш. Саме це допомагає бути адекватним, бо в іншому випадку дуже швидко виростає корона.»

Цінна порада, дуже рекомендуємо прислухатись. А інші цікаві думки креативного самурая читайте у наступних публікаціях, нам ще є що розповідати.
True colors of Трухімович
А який колір тобі більше до вподоби?
Інші матеріали