Google+

TRUE COLORS OF ТРУХІМОВИЧ

Як часто, читаючи захопливу книгу чи дуже мотивуючий навчальний посібник, ви запитуєте себе – а хто його Автор? Ні, мова не про коротку одноманітну біографічну довідку «народився, навчився, працює». Йдеться про щось суттєвіше. Зізнайтесь, цікаво ж іноді дізнатись: а яка вона, людина, котра звертається до мене, чомусь мене вчить або чимсь надихає?.. Що тій людині взагалі в голові? Може, він самотній маніяк, який пише книги про психологічну рівновагу й родинний спокій?

Для того, аби розставити всі крапки над «і» (а, може, й для того, аби породити ще більше запитань), починаємо серію «TRUE COLORS OF ТРУХІМОВИЧ». Хто ж Автор практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера»? Врівноважений науковець, безтурботний мрійник чи трохи божевільний митець? А, може, всього потроху?.. Відповіді на всі запитання у мультимедійній розповіді у 7-ми серіях «TRUE COLORS OF ТРУХІМОВИЧ».
6 кольорів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>